PRODANÁ NEVĚSTA - TOUŠEŇSKÁ DERNIÉRA

07.03.2015 18:00

Jako předehra IX. národní přehlídky sokolských divadel, kterou bude hostit toušeňská sokolovna koncem dubna, se připravuje na sobotu 7. března 2015 od 18 hodin poslední představení Prodané nevěsty. Před pěti lety se spojily sokolské soubory z Pyšel, Slatiňan, Prahy Vinohrad a Lázní Toušeně, aby pod vedením Bohumila Gondíka společně nastudovaly slavnou operu Bedřicha Smetany a Karla Sabiny v podobě lidové hry se zpěvy a tanci. Od té doby jsme s touto inscenací Prodané nevěsty projeli celou Českou republiku od Plzně po Kroměříž a od Děčína po České Budějovice, abychom se nakonec vrátili opět na domovské scény. Toušeňská derniéra proběhne 7. března 2015 od 18 hodin a všichni jste na ni srdečně zváni. Vstupné je 120 Kč, a protože se opět očekává

velká návštěva, prosíme, zakupte si vstupenky s místenkami raději předem u divadelníků nebo na Úřadu městyse Lázně Toušeň.

PŘEHLEDKA VSTUPENEK

PRODANÁ NEVĚSTA V NAŠEM KOUTKU POLABÍ

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Sponzor divadla

Máte zájem sponzorovat divadelní soubor, jeho představení, plesy a další akce? Nabízíme Vám reklamní plochu nejen na těchto stránkách, ale i kolem jeviště v sokolovně Lázně Toušeň, a na každém plakátu zvoucím na naše akce. V případě zájmu nám napište na náš mail dslt@seznam.cz.

Kontakt

Divadelní spolek Lázně Toušeň 737581825 J Hadrbolcová dslt@seznam.cz