Kino dobylo Hronov!

25.08.2008 12:50

HRONOV 2008 – OBROVSKÝ ÚSPĚCH!

Ve stotřicetileté historii toušeňského ochotnického divadla to bylo poprvé, co se soubor dostal na národní přehlídku amatérských divadel - Jiráskův Hronov. Náš soubor na tuto nejprestižnější přehlídku postoupil s groteskou „KINO“. Odehráli jsme v Jiráskově divadle dvě představení, pro pořádek a pro zapsání do kronik uvádím, že se tak stalo 3. srpna 2008 ve 14 a 16 hodin SEČ.

Dovolte mi osobní poznámku. Ta dvě představení jsem znal ze zkoušek, na Hronově jsem měl tu čest obě svítit. Celou dobu představení jsem se doslova řehtal, až mě bolela bránice a tekly slzy. Opravdu jsem se královsky bavil od začátku do konce. Pak přišel konec - na konci představení se zhasíná do úplné tmy... pár vteřin ticha... najednou se ze sálu ozval takový aplaus, takové nadšení, pískot, volání... běhal mi mráz po zádech a ukápla slza dojetí. To vážně - ač starý cynik - nepřeháním.

René Melichar

 

 JIRÁSKŮV HRONOV – ZPRAVODAJ (STÁHNOUT)

Sponzor divadla

Máte zájem sponzorovat divadelní soubor, jeho představení, plesy a další akce? Nabízíme Vám reklamní plochu nejen na těchto stránkách, ale i kolem jeviště v sokolovně Lázně Toušeň, a na každém plakátu zvoucím na naše akce. V případě zájmu nám napište na náš mail dslt@seznam.cz.

Kontakt

Divadelní spolek Lázně Toušeň 737581825 J Hadrbolcová dslt@seznam.cz